Mam przyjemność ogłosić, że spotkał mnie zaszczyt zostania Ambasadorką Nozbe 😀

Jak wiesz (lub nie?), Nozbe jest aplikacją, z której korzystam od przeszło trzech lat. Nieraz pisałam o niej na blogu. Właściwie poświęciłam jej pierwszy konkretny wpis, jaki się ukazał, już prawie dwa lata temu, w dzień startu bloga.

Fragment z artykułu:

„Zacznijmy od narzędzia bez którego pewnie nie byłoby nawet tego bloga. Nozbe pomógł mi w zeszłym roku w wielu projektach i zmianach. Nie wiem jak ja się organizowałam bez niego.”

Bynajmniej nie mówię, że jest to idealne narzędzie dla każdego. Jak pamiętasz, zawsze podkreślam, że każdy ma inne potrzeby, każdy potrzebuje czegoś innego. Korzystam z wielu aplikacji, ale core’m mojego systemu od trzech lat pozostaje niezmiennie Nozbe. Dlatego zawsze je polecałam.

To, że zostałam zaproszona do współpracy jako Ambasador było dla mnie MEGA wyróżnieniem! No bo kto by się nie ucieszył na współpracę z twórcami aplikacji, którą używa na co dzień? A jeszcze na dodatek znaleźć się na jednej stronie z osobą, od której sama wiele nauczyłam się nt. produktywności czy nawet blogowania – Michael Hyatt (!).

A tak, jestem tam i ja 🙂

nozbe ambasador

Ze strony  Nozbe Ambasadors

 

Co to oznacza dla bloga Nettelog? Niestety nie mogę napisać, że wracam i od teraz publikuje co tydzień, będzie mnie więcej, itp.

Tj. na pewno będzie mnie więcej. Zeszły rok był pod tym względem wybitnie nieaktywny. Trochę zakrztusiłam się sukcesami w innych obszarach, popłynęłam na ich fali. Nie powiem, że to było złe, było fajnie 😀 Ale odbiło się na blogu Nettelog… Jak? O tym jeszcze napiszę. Zbliżają się drugie urodziny bloga (19.02.) i możesz spodziewać się podsumowania tego roku. Sama jestem ciekawa jak wypadnie.

Wiesz, to, że mnie nie było tak dużo jak rok wcześniej nie oznacza, że było słabo. Staram się, by treści, które publikuje były uniwersalne. Sama nieraz z nich korzystałam w zeszłym roku, odsyłając, jeśli ktoś miał pytania, na które już odpowiadałam. Blog świetnie spełnia swoją rolę.

 

Jeśli masz do mnie jakieś pytania odnośnie tego jak korzystam z Nozbe – śmiało! Dawaj znać w komentarzu lub poprzez formularz, który przygotowałam specjalnie w tym celu. W odpowiedzi postaram się co jakiś czas przygotować artykuł.

Co do reszty planów – jeszcze będę pisać. Niedługo 🙂

 

Ponadto miałam okazję wypowiedzieć się ostatnio w dwóch artykułach publikowanych na blogu Nozbe.

Jeden to wpis gościnny, w którym tak naprawdę zostałam przedstawiona jako Ambasador. Mój pierwszy artykuł na blogu Nozbe, ale nie ostatni 😉

Jak korzystam z szablonów Nozbe, by ułatwiać sobie życie? Praktyczne przykłady.

W artykule opisuje na jakiej podstawie tworzę szablony Nozbe oraz kilka przykładów wykorzystania szablonów w codziennym życiu + szablony do zaimportowania u siebie. Część z nich opisywałam na wcześniej na Nettelog (tag: nozbeHOW). Część jeszcze opiszę. A z jednego nawet skorzystam właśnie publikując ten wpis 😉

Drugi wpis, w którym miałam okazję gościnnie się wypowiedzieć (wraz z innymi ambasadorami Nozbe) to: Jak swoje cele wyznaczają guru produktywności – praktyczne wskazówki od ambasadorów Nozbe <3 Wiem, że pewnie rok 2018 macie już zaplanowany, ale naprawdę polecam!

 

No i oczywiście, jeśli jeszcze nie znasz, zachęcam do spróbowania 🙂 U mnie ta aplikacja zdecydowanie się sprawdziła!

A wiesz co jest najpiękniejsze w Nozbe? Że każdy może je dostosować pod swoje potrzeby. Nie ma jednej słusznej drogi, jednego słusznego sposobu „użycia”. Co nie zmienia faktu, że inspirowanie się sposobami innych może być pomocne i produktywne 🙂

 

Pozdrawiam,

Ambasador Nozbe – Żaneta Jażdżyk 🙂

 

P.S. Psst… Daję też cynka, że niedawno powstała również facebookowa grupa dla osób zainteresowanych produktywności, skutecznemu działaniu i zarządzaniu czasem – Zarządzanie czasem [by Nozbe]. Warto sprawdzić! 🙂