automatyzacja finansów

Instrukcja, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces automatyzacji finansów. Rozpisana w formie szablonu Nozbe do podglądu bądź pobrania. Stworzona w oparciu o lekturę „Finansowy Ninja” Michała Szafrańskiego z bloga „Jak oszczędzać pieniądze”.

Samą książkę recenzowałam 2 tygodnie temu na blogu 😉 Nozbe to z kolei aplikacja (core mojego systemu produktywności), o której pisałam już na blogu (opis aplikacji, inne? tag: nozbe).

 

Automatyzacja finansów to zadanie, które już dość długo siedzi na mojej liście. W sumie jedno z pierwszych jakie trafiło do Nozbe, zainspirowane artykułem Michała Szafrańskiego na ten temat.

Lektura „Finansowego Ninja” dała mi konkretną instrukcję, którą od razu postanowiłam przenieść do Nozbe. Mam nadzieję niedługo ogłosić kolejną solidną automatyzację w swoim systemie 😉

Od razu uprzedzam: szablon jest bardzo mocno powiązany z książką. Może stanowić pomoc, ale bez samej lektury możecie mieć więcej pytań niż odpowiedzi. Pewnym wsparciem może służyć artykuł na temat automatyzacji z bloga autora.

Dłużej się nie rozpisuję 🙂 Wszystkie informacje znajdziecie w szablonie. Przeniesiecie się do niego klikając w poniższy obrazek:

automatyzacja finansów

Szablon zainspirowany przez Nozbe stworzony za zgodą Michała Szafrańskiego 😉

 

To jak? Ktoś jeszcze bierze się za automatyzację swoich finansów?

A może już masz taki zautomatyzowany system?

P.S. Na podstawie „Finansowego Ninja” rozpisałam trzy projekty, składające się w sumie z 68 zadań 😉 Pozostała już „tylko” realizacja 😀